MASECZKA LIFTINGUJĄCA Z PIJAWEK

Oferta

ELIKSIR MŁODOŚCI Z PIJAWKI !

Najnowsze badania nad substancjami gruczołów ślinowych pijawki potwierdziły obecność substancji, mogących wpływać na stan skóry, jej napięcie, ukrwienie, utlenowanie i konsystencję. Z tego względu pijawka lekarska jest coraz częściej stosowana w kosmetyce twarzy.

Metody upiększania ciała i hamowania procesów starzenia skóry za pomocą pijawek znane były od najstarszych czasów. Maseczki na twarz i ciało z olejków zapachowych mieszanych z krwią pijawek stosowały słynne japońskie gejsze, słynące ze swej urody. Krew pacjenta pobrana w czasie zabiegu hirudoterapii jest wspaniale działającą maseczką liftingującą. Już po pierwszym nałożeniu maseczki, skóra jest napięta, nawilżona i jedwabiście gładka. Staje się ona delikatna, a płytkie zmarszczki i przebarwienia znikają. Maseczka skutecznie wpływa na zmniejszenie trądziku i innych chorobowych zmian skóry twarzy. Pijawki wykorzystuje się również przy redukcji cellulitu, pajączków naczyniowych oraz zmian łuszczycowych. Zalecane jest dwukrotne powtórzenie zabiegu w celu utrwalenia jego efektów.

MASECZKA LIFTINGUJĄCA Z PIJAWEK

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Pacjent poddawany jest zabiegowi hirudototerapii w miejscu ewentualnych dolegliwości lub w okolicy wątroby. Po zabiegu hirudoterapeuta, wyciska z pijawki hirudozwiązki. Wymieszane z krwią stanowią materiał bogaty w substancje ODŻYWCZE, UPIĘKSZAJĄCE, ODMŁADZAJĄCE. Skóra twarzy przed położeniem powinna być oczyszczona. Maseczkę trzyma się ok. 20 min., po czym zostaje zmyta. BARDZO ISTOTNE znaczenie ma użycie krwi pacjenta, która ma lepszą przenikalność do głębokich warstw naskórka niż najlepszy krem. Znikają płytkie zmarszczki i przebarwienia

EFEKTY widoczne są już bezpośrednio po zmyciu maseczki z twarzy – cera wygląda młodziej, jest rozświetlona i gładka. W przypadku trądziku i stanów zapalnych zaczerwienienia i podrażnienia znacznie się zmniejszają. Z dobroczynnego działania pijawek nie mogą korzystać osoby cierpiące na anemię.

W kosmetyce i lecznictwie wykorzystywane są pijawki ze specjalnych hodowli, kupowane na mocy specjalnego zezwolenia. Sterylna hodowla gwarantuje, że nie przeniosą żadnych zanieczyszczeń, bakterii.

DLACZEGO MASECZKA Z PIJAWEK TAK WSPANIALE DZIAŁA NA SKÓRĘ?

HIALURONIDAZA, ELASTAZA i KOLAGENAZA !! działają, jako czynniki rozprzestrzeniające, zmniejszające napięcie tkanki łącznej i zwiększające penetrację w skórze pozostałych związków pochodzących z gruczołów ślinowych. Substancja histaminopodobna rozszerza naczynia skórne, zwiększając ukrwienie danej okolicy. W ślinie pijawki stwierdzono też SEROTONINĘ. Razem ze związkami przeciwzakrzepowymi i przeciwzapalnymi pijawki, podskórnie dostają się też lipidy, które oprócz białek stanowią potężną grupę związków ślinowych. Największą grupę tworzą kwasy fosfatydowe i wolne kwasy tłuszczowe. Razem z lipidami wydzielane są ENZYMY takie jak fosfolipazy i lipazy, odgrywające główna rolę w przebudowie fosfolipidów błony komórkowej komórek skóry, działając leczniczo i ochronnie w gojeniu samej rany po pijawce jak również w tkankach otaczających. LIPIDY stanowią 20 % całej masy substancji gruczołów ślinowych. Razem z lipidami występują HORMONY sterydowe takie jak: kortyzol, dehydroepiandrosteron, androsteron, testosteron, progesteron i estradiol.

!! Mamy, więc skład doskonałego kremu opartego o najnowsze składniki, w dodatku w żywych formach aktywnych biologicznie!!

ILE KOSZTUJE ZABIEG?

Zabieg wykonania maseczki z użyciem pijawek kosztuje 100-150 zł plus 20 zł (koszt pijawki)

 

Cennik

Zabieg z 4 pijawek 130zł (dodatkowa 1 pijawka koszt 20zł)

Umów się na wizytę!

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.
Skontaktuj się!